Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

A1 Teknoloji, enformasyon teknolojileri alanında kurumsal kullanıcılara sağladığı üst düzey çözüm ve hizmetlerle başta Antalya kent merkezi olmak üzere tüm Batı Akdeniz Bölgesinde hizmet vermektedir.Hedefimiz, müşteri ağımızı ve becerilerimizi de kullanarak kurumsal kullanıcıların bilişim alanındaki talep ve beklentilerini karşılamak, çözüm ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Deneyimli ve sertifikalı uzmanlarımız donanım, yazılım ve servis portföyümüz ile müşterilerimize yüksek profesyonellik çizgisinde hizmet sunmaktadır.

Müşteri yelpazemizde göze çarpan şirketler kendi alanlarında lider çok uluslu şirketler, başarılı özel sektör şirketleri ve kamu kuruluşlarıdır. Antalyada ki yerleşik ofisimizde ve Bölgemizin dörtbir yanındaki mobil elemanlarımız ile bölge genelinde hizmet vermekteyiz.

Kalite politikamiz çalışanlarımızın katılımı ve desteğinden güç alarak ulaştığımız kalite düzeyini sürekli geliştirmektir. Esnek, hızlı hareket edebilen, müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiren, güçlü altyapıya sahip bir teknoloji şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Gelecek için hedefimiz alanımızda ilk tercih edilen Çözüm Entegratörü şirketi olmaktır.

Yeni hedefler, dinamizm, farklı boyutlarda hizmet standartları, kalite arayışları, farklı bakış açıları, globalleşme, stratejik yenilenme, teknolojik devrimler, değişime ayak uydurabilme çabaları… Yeni yüzyıllarda değişmeyecek beklentiler olarak karşımızda.

Daha iyiyi ve yeniyi birlikte keşfedeceğiz..